Titles you rated
Ender's GameRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5