Movies
Ratings
913
Gladiator IIRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 0.5