Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Friends GamesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Death ParadeRated ★ 4.5
Masked Rider KabutoRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 3.5