Series
Ratings
81
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mayonaka PunchRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
A Couple of CuckoosRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Yo-Kai WatchRated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.5