Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0