Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0