Titles you rated
CountRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Day After TrinityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
The Grapes of WrathRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 0.5
SupersonicRated ★ 4.0