Movies
Ratings
88
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5