Series
Ratings
22
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0