Movies
Ratings
375
The ClassicRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The Space Between UsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0