Movies
Ratings
85
The A-TeamRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 1.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0