Series
Ratings
27
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5