Series
Ratings
27
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5