Series
Ratings
12
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5