Series
Ratings
114
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Vice Season 2Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Witch Hunt 2022Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0