Movies
Ratings
432
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0