Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0