Series
Ratings
12- The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
- ERASEDRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Abnormal SummitRated ★ 1.5
- My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.0
- One Punch ManRated ★ 4.0
- Money's WarfareRated ★ 2.5
- SherlockRated ★ 5.0
- SherlockRated ★ 5.0
- Penny DreadfulRated ★ 4.0
- Sherlock Season 1Rated ★ 5.0