Titles you rated
MarthaRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 0.5
CocoRated ★ 0.5
Grand PianoRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 0.5
Girls LostRated ★ 5.0
CracksRated ★ 3.0
Aimee & JaguarRated ★ 3.5
Farewell, My QueenRated ★ 3.5
SapphoRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Kissing Jessica SteinRated ★ 3.5
The Chinese Botanist's DaughtersRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.0
CoherenceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 0.5