Series
Ratings
73- The Friends in TottoriRated ★ 5.0
Detective AliceRated ★ 5.0
Regalia: The Three Sacred StarsRated ★ 5.0
The iDOLM@STER.KRRated ★ 5.0
EVIL OR LIVERated ★ 5.0- Fortuneteller’s Secret RecipeRated ★ 4.5
Traces of the HandRated ★ 4.5
TsugumomoRated ★ 5.0
Marriage VacationRated ★ 5.0- Girl’s WarRated ★ 5.0
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 5.0
Marriage Vacation Season 2Rated ★ 5.0
Special Laws of RomanceRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Community Season 5Rated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5