Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0