Movies
Ratings
864
The FlashRated ★ 4.0
Evil Dead RiseRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 2.5
Blindly in LoveRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 2.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Two Maladroits in Life: A Love StoryRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0