Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0