Movies
Ratings
859
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.5
LoveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Quiz LadyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0