Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
AsuraRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0