Series
Ratings
15
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0