Titles you rated
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
 The Night OwlRated ★ 3.5 The Night OwlRated ★ 3.5
 The Lion KingRated ★ 5.0 The Lion KingRated ★ 5.0
 Blade RunnerRated ★ 5.0 Blade RunnerRated ★ 5.0
 Don't Look UpRated ★ 4.0 Don't Look UpRated ★ 4.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
 The RoundupRated ★ 5.0 The RoundupRated ★ 5.0
 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
 Top GunRated ★ 4.0 Top GunRated ★ 4.0
 A Hard DayRated ★ 5.0 A Hard DayRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 Black WidowRated ★ 3.0 Black WidowRated ★ 3.0
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
 SoulRated ★ 5.0 SoulRated ★ 5.0
 Incredibles 2Rated ★ 5.0 Incredibles 2Rated ★ 5.0
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 3.0 ExitRated ★ 3.0