Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5