Titles you rated
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0