Movies
Ratings
711
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0