Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Tomie: UnlimitedRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Slapstick BrothersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
The MimicRated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 2.5