Movies
Ratings
698
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
GandhiRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0