Titles you rated
Ender's GameRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5