Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0- Card GameRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0