Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0