Movies
Ratings
197
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0