Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0