Movies
Ratings
179
ClickRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0