Titles you rated
TwistersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5