Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5