Titles you rated
The RevenantRated ★ 0.5
ClickRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5