Movies
Ratings
303
Blue JasmineRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
A Woman in BerlinRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0