Movies
Ratings
312
Never Back DownRated ★ 2.5
9 SongsRated ★ 0.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
Saints and SoldiersRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
MoebiusRated ★ 1.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
The HostRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0