Movies
Ratings
101
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5- Being and NothingnessRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5
The Barefooted YoungRated ★ 4.0