Movies
Ratings
377
The King of ComedyRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
PauletteRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.0