Movies
Ratings
17
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
DaisyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0