Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0