Movies
Ratings
794
Zootopia 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.0