Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 1.0
CelebrityRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0