Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The PromRated ★ 3.0